14 lutego, 2018 6:22 pm

GRATULACJE DLA MIŁOSZA BARANA Z IIAg

Miłosz Baran został ponownie  powołany przez trenera kadry U-16/U-17 w piłce siatkowej na zgrupowanie organizowane w ramach Programu Kadra Polski U-16/U-17, które odbędzie się w Łebie. Zgrupowanie to jest jednym z etapów przygotowania zespołu do turnieju kwalifikacyjnego do Mistrzostw Europy.Kandydatura została zatwierdzona przez Biuro Projektu Siatkarskich Ośrodków Szkolnych Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Miłosz jest czołowym zawodnikiem zespołu TS Chełmiec Wałbrzych w kategorii młodzika, członkiem kadry Dolnego Śląska, kadry Siatkarskich Ośrodków Szkolnych w swojej kategorii wiekowej i wyróżniającym się uczniem Publicznego Gimnazjum Sportowego Nr 11 w Wałbrzychu. Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów sportowych.

S.O.S Wałbrzych

 

Kategoria: