16 stycznia, 2018 6:25 pm

NAJLEPSI W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW W WAŁBRZYCHU

Kolejny finał Mistrzostw miasta Wałbrzycha w piłce siatkowej chłopców szkół gimnazjalnych, który odbył się w Hali Wałbrzyskich Mistrzów przyniósł naszemu zespołowi I miejsce. Zjednoczone siły uczniów klas II i III Publicznego Gimnazjum Sportowego Nr 11 w Wałbrzychu kolejny raz zdobyli I miejsce awansując do finału strefy wałbrzyskiej.Wszyscy uczniowie reprezentujący naszą szkołę objęci są szkoleniem w ramach ministerialnego projektu Siatkarskich Ośrodków Szkolnych.Już ponad od 10 lat nie znaleźliśmy pogromcy w naszym mieście.W finale pokonaliśmy zespół z Publicznego Gimnazjum Nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi 2:0 ( 25:18, 25:15 ).Teraz czekamy na turniej finałowy strefy wałbrzyskiej. Podopieczni trenera Radosława Ostrowskiego bronią srebrnego medalu na Dolnym Śląsku.

Kategoria: