26 października, 2017 8:54 pm

WYMIANA POLSKO-CZESKA „SPORT BEZ GRANIC”

Uczniowie Publicznego Gimnazjum Sportowego Nr 11 w Wałbrzychu uczestniczyli w wymianie młodzieży w Hradcu Kralove, w ramach kontynuowania programu „Sport bez granic”. W dniu 06 października 2017 roku wraz z uczniami z PG Nr 4, PSP Nr 5 oraz PSP Nr 26 w godzinach porannych wyruszyliśmy do Czech. Spędziliśmy tam bardzo miły dzień, pełen wrażeń. Nasi czescy przyjaciele przywitali nas w szkole sportowej Stevcowa, szeregiem atrakcyjnych występów młodzieży. Następnie doskonaliliśmy swoje umiejętności na hokejowym torze przeszkód oraz wzięliśmy udział w turnieju Kin-Balla. Zabawa była przednia i emocji co niemiara. Drużyna naszej szkoły w składzie: Joanna Kłos IIDg, Martyna Kowalska IIDg, Emilia Suchomska IIICg, Henryk Szuliński IIICg, Oskar Partyka IIIBg, Daniel Bonna IIIBg i Dominik Płużka IIAg zajęła pierwsze miejsce w rozgrywkach. Już czekamy na kolejne spotkanie. Dziękujemy Pracownikom Biura Edukacji i Wychowania Urzędu Miejskiego w Wałbrzychu za umożliwienie wzięcia udziału w programie.

Kategoria: