7 czerwca, 2017 9:44 pm

JESTEŚMY W NAJLEPSZEJ ÓSEMCE PAR NA DOLNYM ŚLĄSKU W PIŁCE SIATKOWEJ PLAŻOWEJ

Przy słonecznej i bardzo wietrznej pogodzie w dniu 06.06.2017 roku został rozegrany finał strefy wałbrzyskiej w piłce siatkowej plażowej chłopców szkół gimnazjalnych. Miejscem tych rozgrywek były boiska plażowe Ośrodka Sportu i Rekreacji w Świdnicy. Turniej rozgrywany był „systemem brazylijskim” czyli po 2 porażkach zespół odpadał z rywalizacji. Zawodnicy Publicznego Gimnazjum Sportowego Nr 11 w Wałbrzychu wygrali wszystkie spotkania bez straty seta. Pokonali zespoły z Kudowy Zdroju, Marcinowic , Żarowa oraz Świdnicy awansując do Dolnośląskiego Finału, który odbędzie się w Strzelinie. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie realizujący program Siatkarskich Ośrodków Szkolnych : Stalka Sebastian IIICg, Hiszpański Dawid IIICg oraz Płużka Dominik IAg Gratulujemy !!!

Kategoria: