4 czerwca, 2017 1:47 pm

I MIEJSCE W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ CHŁOPCÓW

Przy bardzo słonecznej pogodzie w dniu 02.06.2017 roku na boiskach plażowych stadionu Piaskowa Góra odbyły się Mistrzostwa miasta Wałbrzycha w piłce siatkowej plażowej chłopców szkół gimnazjalnych. W zawodach uczestniczyło 8 najlepszych par z Wałbrzycha. Turniej rozegrano „systemem brazylijskim”. Najlepsi okazali się zawodnicy Publicznego Gimnazjum Sportowego Nr 11 w Wałbrzychu w którym realizowany jest program Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. Już od kilku lat jesteśmy niepokonani na sali i na piasku. Zwycięska para to: Sebastian Stalka i Dawid Hiszpański. Po wygranej czeka nas walka w finale strefy wałbrzyskiej. Warto nadmienić, że najlepsze pary turnieju to zawodnicy klubu siatkarskiego TS Victoria PWSZ Wałbrzych, którzy realizują program Siatkarskich Ośrodków Szkolnych.

Kategoria: