21 maja, 2017 4:12 pm

S.O.S. WAŁBRZYCH W SPODKU – OSTATNI WYSTĘP W REPREZENTACJI POLSKI -KRZYSZTOFA IGNACZAKA

Liczącą grupą ponad 50 osób zawodnicy, opiekunowie i rodzice w dniu 20.05.2017 roku wyruszyli do katowickiego Spodka, aby obejrzeć mecz polskiej Reprezentacji z Reprezentacją Iranu i pożegnać Krzysztofa Ignaczaka, dla którego był to ostatni występ w Reprezentacji Polski. Musieliśmy tam być przecież Krzysztof Ignaczak to absolwent naszej szkoły i rodowity wałbrzyszanin. Atmosfera panująca w Spodku była fantastyczna i bardzo elektryzującą. Wspaniała publiczność, dużo atrakcji i  niespodzianek, bardzo dobry mecz oraz możliwość spotkania z  zawodnikami Reprezentacji Polski w piłce siatkowej przyczyniła się do tego, że czuliśmy się tam wspaniale. Niezapomniane chwile w pięknej hali, widowisko na żywo, wygrany mecz 3:0 i możliwość spotkania z Krzysztofem Ignaczakiem pozwoliła nam wrócić z tego spotkania w pełni zadowolenia. W tym dniu katowicki Spodek – odleciał. Imprezą towarzyszącą temu spotkaniu było odsłonięcie Alei Gwiazd Siatkówki – Katowice 2017. Dziękujemy tacie Krzyśka Panu Januszowi Ignaczakowi za możliwość uczestnictwa w tym niesamowitym wydarzeniu.

Kategoria: