26 grudnia, 2016 8:46 pm

ŚWIĄTECZNO – NOWOROCZNE GRANIE W S.O.S. WAŁBRZYCH

W świąteczny czas na 2 dni przed Wigilią odbył się świąteczno – noworoczny turniej piłki siatkowej uczniów Publicznego Gimnazjum Sportowego Nr 11 w Wałbrzychu. Sala sportowa Zespołu Szkół Nr 4 w Wałbrzychu zgromadziła chłopców objętych szkoleniem w Siatkarskim Ośrodku Szkolnym w Wałbrzychu. Na co dzień wszyscy chłopcy to zawodnicy klubu siatkarskiego TS Victoria PWSZ Wałbrzych. Oprócz zawodników na turniej przybyli rodzice, młodsze rodzeństwo, koleżanki i koledzy oraz sympatycy piłki siatkowej. Trenerzy podzielili uczestników turnieju na 4 zespoły złożone z uczniów klas I i II szkoły gimnazjalnej. Mieszane zespoły miały na celu jeszcze większą integrację wśród zawodników, a przede wszystkim miłe, świąteczne spędzenie czasu. Nie zabrakło pozytywnych emocji, przyjaznego grania oraz wielu wspaniałych akcji w wykonaniu młodych siatkarzy. Oczywiście wszyscy wspólnie złożyliśmy sobie świąteczne życzenia, a dla wszystkich uczestników turnieju zostały przygotowane słodkości. W tym dniu szczególnie widać było, że jesteśmy wspólną siatkarską rodziną. O klimat tego turnieju zadbali trenerzy S.O.S. Wałbrzych         – (R. Ostrowski, D. Ratajczak)

img_3995 img_3993 img_3984 img_3986img_3991 img_3989 img_3987 img_3985 image-1-1 image-1-2 image-1-3 image-1-4 image-1-5 image-1-7 image-1-6

Kategoria: