11 grudnia, 2016 12:42 pm

KLASA 1dg W GOJUMP WE WROCŁAWIU

Trampoliny rekreacyjne, miejsce wsadów do kosza, drabinki, przyrządy do ćwiczeń akrobatyki, lądowanie w basenie z gąbkami to tylko część atrakcji, w których brała udział klasa 1dg. Gojump to miejsce, w którym młodzież może do woli skakać, szaleć i świetnie się bawić pod okiem instruktorów.

.OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

Kategoria: