15 listopada, 2016 3:53 pm

KOLEJNY FINAŁ W PIŁCE SIATKOWEJ DLA IV LO

Hala Wałbrzyskich Mistrzów Sportu gościła w dniu 15 listopada najlepsze zespoły szkół ponadgimnazjalnych w kategorii chłopców w piłce siatkowej. Jak co roku spotkali się odwieczni rywale (Zespół Szkół Politechnicznych, Zespół Szkół nr 5 , II LO i IV LO ). Nie zabrakło oczywiście emocji i fantastycznych zagrań siatkarskich. W półfinale nasz zespół pokonał Zespół Szkół nr 5 w setach 2:0 (25:22, 25:16 ) awansując do wielkiego finału. W finale spotkaliśmy się ze znanym nam rywalem „Energetykiem”. Już od kilku lat trwa rywalizacja między tymi szkołami i po raz kolejny nasi uczniowie okazali się najlepsi zdobywając Mistrzostwo Miasta Wałbrzycha. W finale pokonaliśmy rywali 2:1 (22:25, 25:11, 15:13 ). Sukces tym bardziej znaczący, bo odniesiony bez swoich podstawowych zawodników (przyjmujący i libero). Wielkie brawa dla drużyny i czekamy na kolejne wygrane w Finale Strefy Wałbrzyskiej.

img_3904                                           img_3901                                                                 img_3900

Kategoria: