23 października, 2016 8:22 am

KLASY 3d policyjna i 2c strażacka na WAŁBRZYSKICH SENIORALIACH

Wałbrzyscy Seniorzy już po raz drugi zaprosili naszą szkołę do wspólnego świętowania.

To niezwykłe wydarzenie łączy pokolenia, uczy pokory i tolerancji.

Klasa 2c strażacka uczestniczyła w Rajdzie Gwieździstym, natomiast klasa 3d policyjna uświetniła wydarzenie pokazem musztry. Przedstawiciele obu klas zostali zaproszeni na Bal Seniora, podczas którego pomagali organizatorom w części oficjalnej.

Za nasze zaangażowanie otrzymaliśmy piękne i praktyczne upominki, za które serdecznie DZIĘKUJEMY!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kategoria: