17 października, 2016 5:28 pm

NAJLEPSI W SPORCIE W WAŁBRZYCHU

W dniu 14.10.2016 roku w Święto Edukacji Narodowej podsumowano współzawodnictwo sportowe za rok szkolny 2015/2016. Uroczystość odbyła się w Zamku Książ, gdzie podsumowano wyniki sportowe w szkołach podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Nasza szkoła okazała się po raz kolejny najlepszą szkołą w rywalizacji sportowej w mieście Wałbrzychu. Zdecydowanie wygraliśmy współzawodnictwo szkół w Gimnazjum i Liceum. Już od kilkudziesięciu lat nie mamy sobie równych w rywalizacji sportowej, utrzymując cały czas wysoki poziom. Dzięki włożonej pracy przez nauczycieli wychowania fizycznego – trenerów jesteśmy najlepsi w sporcie. Nagrodą za te wyniki jest spora kwota pieniędzy przeznaczona na zakup sprzętu sportowego. Dodatkowo w podsumowaniu wyników współzawodnictwa sportowego szkół i powiatów województwa dolnośląskiego w imprezach organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy „Dolny Śląsk” w roku szkolnym 2015/2016 zajęliśmy wysokie VII miejsce wśród Gimnazjów ( na 346 sklasyfikowanych szkół gimnazjalnych na Dolnym Śląsku ) i XI miejsce wśród szkół ponadgimnazjalnych (na 190 sklasyfikowanych szkół ponadgimnazjalnych na Dolnym Śląsku ). Gratulujemy wszystkim naszym uczniom, którzy przyczynili się do tego sukcesu !!!

img_3810 img_3812

Kategoria: