20 czerwca, 2016 8:32 pm

BEZPIECZNE WAKACJE

 

8 czerwca 2016r. gościliśmy wolontariuszy Agnieszkę i Marka, którzy przestrzegali przed niebezpiecznymi sytuacjami podczas wakacyjnego wypoczynku. Opowiedzieli oni swoje historie, które sprawiły, że dziś są osobami na wózkach. Pokazali jak funkcjonują na co dzień, jak wygląda ich życie dzisiaj, jakie sporty uprawiają. Zachęcali młodzież do aktywności fizycznej, a w szczególności osoby niepełnosprawne. Przedstawili jakie dyscypliny sportowe mogą trenować osoby niepełnosprawne. Spotkanie było zorganizowane w ramach Dnia Niepełnosprawności, dlatego uczniowie aktywnie pomagający niepełnosprawnym kolegom i koleżanką zostali wyróżnieni dyplomami uznania. Tematyka spotkania cieszyła się dużym zainteresowaniem ze strony młodzieży.

Serdecznie dziękujemy naszym gościom.

A. Domagalska, A. Gmyrek

2

Kategoria: