19 czerwca, 2016 10:24 pm

Marcin Dereń/Wojciech Stawiany najlepsi na Dolnym Śląsku

Ogromny sukces odnieśli nasi uczniowie w Mistrzostwach Dolnego Śląska w siatkówce plażowej szkół ponadgimnazjalnych, które zostały rozegrane w Strzelinie w dniu 16.06.2016 roku. Wśród ośmiu najlepszych par z województwa dolnośląskiego Marcin i Wojtek wygrali wszystkie mecze zdobywając I miejsce i awans do Mistrzostw Polski. Swój sukces zawdzięczają przede wszystkim dobrej formie i faktowi że już od 5 lat grają razem w parze zaczynając swoje pierwsze kroki w I klasie naszego Gimnazjum. Zawodnikiem rezerwowym tej pary był Oskar Skupin a wszyscy chłopcy to uczniowie Liceum Sportowego przy Zespole Szkół nr 4 w Wałbrzychu i zawodnicy TS Victorii PWSZ Wałbrzych w kategorii juniora.

Wielkie brawa !!!

Kategoria: