1 czerwca, 2016 8:49 pm

Klasy mundurowe ZS4 zorganizowały zawody lekkoatletyczne.

Policjanci i strażacy z ZS4 zorganizowali zawody lekkoatletyczne dla uczniów szkół podstawowych na Piaskowej Górze. 20 maja 2016 uczniowie klasy strażackiej i policyjnej: Natalia Banasik 1c, Marta Jakubiec 1c, Justyna Kubka 1c, Karina Nowak 1c, Grzegorz Warzecha 1c, Dominik Czopek 1c, Wojciech Chajewski 1c, Kamila Kościelnik 1d, Kamila Jaśkiewicz 1d, Wiktoria Zielińska 1d przeprowadzili event lekkoatletyczny dla uczniów PSP 15 na stadionie im. Janusza Kusocińskiego. Natomiast 23 maja 2016 uczennice klasy policyjnej Bielecka Natalia 2d, Matusiak Nikola 2d, Dopierała Kinga 2d, Ornat Julia 2d, Mikucka Natalia 2d, oraz integracyjnej Dylewska Iza 1e, Greszta Andżelika 1e, Gołowicz Nikola 1e przeprowadziły event lekkoatletyczny dla uczniów PSP 37 na boisku szkolnym. Pogoda dopisała, dzieci bawiły się przednio, rywalizowały przy znakomitym dopingu kolegów i rodziców.

Kategoria: