14 kwietnia, 2016 8:14 pm

Spotkanie w Wałbrzyskiej Akademii Piłki Siatkowej w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 5 w Wałbrzychu

W dniu 13 kwietnia 2016 roku gościliśmy na turnieju w Publicznej Szkole Podstawowej nr 5 w Wałbrzychu , gdzie od roku prowadzone są zajęcia z piłki siatkowej w ramach Wałbrzyskiej Akademii Siatkówki. Turniej odbył się dla uczniów klas IV szkół należących do Akademii Siatkówki. W turnieju brało udział 15 zespołów chłopców oraz 5 drużyn dziewcząt. Celem turnieju była integracja młodych adeptów piłki siatkowej oraz współzawodnictwo sportowe. Udział w turnieju wzięły udział zawodnicy i zawodniczki szkół podstawowych z PSP nr 5 Wałbrzych, PSP nr 6 Wałbrzych oraz PSP nr 26 Wałbrzych. Turniej przyniósł wiele radości dzieciom oraz pokazał umiejętności które opanowały po roku szkolenia. Przed turniejem odbyło się szkolenie dla nauczycieli pracujących w Akademii w zakresie doskonalenia nauczania odbicia piłki sposobem górnym w miejscu i po przemieszczeniu się oraz  zostały przedstawione zabawowe formy nauczania odbicia piłki sposobem górnym i dolnym oburącz. Zajęcia prowadzone były przez nauczycieli Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego przy Publicznym Gimnazjum Sportowym nr 11 w Wałbrzychu.

S.O.S. Wałbrzych

Radosław Ostrowski

Dariusz Ratajczak3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

Kategoria: