11 kwietnia, 2016 6:05 pm

Jesteśmy w finale „Razem Przeciw Zagrożeniom”

06 kwietnia 2016 uczestniczyliśmy w rundzie eliminacyjnej międzygimnazjalnego turnieju „Razem Przeciw Zagrożeniom”. W trzech seriach startowało dziesięć szkół. Nasi uczniowie, w składzie: Jakub Szczęsny 3b, Agata Markiewicz 3a, Ola TomaszewskWP_20160406_003a 2c, Patryk Bińkowski 2c, Mikołaj Dobrosielski 1b, Wiktoria Niedbalska 1c, (rezerwowi – Łukasz Makarczuk 3b, Czarnowska Martyna 2c, Orfin Oskar 2b, Nowak Bartek 1c) zaprezentowali się fantastycznie. Odpowiedzieli prawidłowo, jako jedyni, na wszystkie przygotowane pytania, przez każdą z jednostek: Sanepid, Straż Graniczną, Straż Pożarną, Straż Miejską, Policję, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego. Bardzo dobrze wystartowali w konkurencjach sportowych – Taczki, Koszykówka, Biegnij-Wróć, Sztafeta Olimpijska. I tak wywalczyliśmy awans do finału, który odbędzie się 13 kwietnia o godz. 10:00:
– PG 11 – 79 pkt
– PG 12 73 pkt
– PG 1 – 62 pkt
– PG 2 – 71 pkt
Dziękujemy za wspaniały występ. Niech on będzie motywacją do wytężonej pracy, ponieważ oczekiwania w finale są WIELKIE…

Kategoria: