Gimnazjum piłka nożna

Klasa piłkarska w Publicznym Gimnazjum Sportowym Nr 11 w Wałbrzychu.

Cel:

Naszym głównym celem jest szkolenie młodzieży uzdolnionej  w kierunku nauczania i doskonalenia umiejętności z zakresu piłki nożnej, rozwijanie pasji  oraz popularyzacja piłki nożnej ,a wszystko to według zasady Fair Play. Chcemy, aby dzieci ,które wybiorą w przyszłości ścieżkę zawodowego piłkarza byli wyszkoleni na takim poziomie aby stanowili o sile swojego wymarzonego klubu. Nie wszyscy jednak zostaną profesjonalnymi piłkarzami, dlatego jednym z głównych celów naszego szkolenia jest również indywidualny rozwój osobowości młodego człowieka ,który będzie przekazywał  innym swoją pasję do sportu oraz potrafił aktywnie i miło spędzać czas ze swoimi rówieśnikami, dla którego piłka nożna powinna być przede wszystkim świetną zabawą.

Uczniowie klasy sportowej:

Uczniowie uczęszczający do klasy piłkarskiej trenują i grają w różnych okolicznych klubach, natomiast większość z nich reprezentuje barwy  Górnika Wałbrzych, klubu z wieloletnią tradycją sportową, w którym grali m.in. tacy piłkarze jak  Włodzimierz Ciołek ,Robert Warzycha, Zbigniew Wójcik, Piotr Przerywacz czy Piotr Włodarczyk ,którzy rozegrali wiele meczów na poziomie Ekstraklasy.

Oferujemy:

1.Profesjonalnie przygotowane treningi piłkarskie, oraz specjalistyczne treningi z zakresu przygotowania motorycznego. Zajęcia odbywają się minimum trzy razy w tygodniu

2.Ściśle współpracujmy z Klubem Piłkarskim Górnik Wałbrzych  występującym w III lidze, który aktualnie zajmuje pozycję lidera grupy.

3.Do naszej dyspozycji mamy :

– boisko piłkarskie ze sztuczną nawierzchnią  z nowoczesnymi szatniami w budynku Aqua-Zdrój.

– halę lekkoatletyczną na Nowym Mieście przy ul. Chopina (trening motoryczny)

– profesjonalny i kompletny sprzęt treningowy w postaci różnego rodzaju trenażerów.

-podczas treningów  każda osoba ma do dyspozycji piłkę, które są jednakowe dla wszystkich.