Czerwiec 21, 2016 10:02 pm

Bieg sztafetowy ’’ Biegaj z jedynką ‘’.

Dnia 17.06.2016r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w biegu sztafetowym ’’ Biegaj z jedynką ‘’, który odbył się w Parku Sobieskim na Nowym Mieście. Do biegu przystąpili :

VIP z udziałem Prezydenta

Biathloniści

Ronal Polska

Faurecia Wałbrzych

Wodociągi Wałbrzych

Dęby Wałbrzych

Podzamcze

Absolwenci ILO

UKS Szafir Wałbrzych

Mieroszów

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 22

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 23

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 26

Publiczne Gimnazjum nr 2

Publiczne Gimnazjum nr 7

Publiczne Gimnazjum nr 9

Publiczne Gimnazjum Sportowe nr 11

Publiczne Gimnazjum Sportowe nr 11

Publiczne Gimnazjum Sportowe nr 11

Publiczne Gimnazjum Dwujęzyczne nr 12

Publiczne Gimnazjum Dwujęzyczne nr 12

I Liceum Ogólnokształcące

IV Liceum Ogólnokształcące

Zespół Szkół nr 5

 

Nawet absolwent naszej szkoły Damian Durski znalazł czas by razem z nami pobiec. Mimo niesprzyjających warunków pogodowych udało się zająć  I lub II miejsce na podium.

 

Szkoły podstawowe:

1 miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 23

2 miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 26

3 miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 22

 

Gimnazja:

1 miejsce – Publiczne Gimnazjum Sportowe nr 11

2 miejsce – Publiczne Gimnazjum Sportowe nr 11

3 miejsce – Publiczne Gimnazjum Dwujęzyczne nr 12

 

Ponadgimnazjalne:

1 miejsce – I Liceum Ogólnokształcące

2 miejsce – IV Liceum Ogólnokształcące

3 miejsce – Zespół Szkół nr 5

 

Drużyny pozaszkolne:

1 miejsce – Dęby Wałbrzych

2 miejsce – Faurecia Wałbrzych

3 miejsce – Ronal Polska

 

Do biegu przystąpili:

Gimnazjum: Czarnkowska Martyna (II C), Tomaszewska Aleksandra (II C), Pługowska Angelika (II C), Ruszkiewicz Filip (II B), Wojciechowski Remigiusz (II B), Bińkowski Patryk (II C), Sobociński Filip (I C), Batóg Weronika (I C), Baranowska Karolina (II C), Suchomska Emilia (I C), Krupa Filip (II D), Grudziński Marcel (II D), Stokłosa Maksymilian (II D)

Liceum: Grędzińska Adrianna (II As), Grabka Jakub ( II As), Dylewska Izabella (I E), Wyrzyńska Patrycja ( II As), Ciepielewski Patryk ( I As), Petela Krystian ( II As), Wodnicki Dawid (I As),

Kategoria: